• Size özel protezler yapıyoruz.

  • Proteziniz gözünüzle %100 uyumlu oluyor.

Protezlerin Özellikleri

Protez:
Orbitadan ölçü alınarak protezin göz küresine birebir teması sağlanır. Bu temas sonucunda göz içerisindeki kasların tam hareketi proteze yansır ve irritasyon yok olur.
Zaman içinde vücudun bir dokusu olabilen ve implant konulmuş hastalara tam hareketli protez yapılmaktadır.

İrisin Boyanması:
Hasta ile karşılıklı birebir çalışarak protez göz diğer gözün aynısı olacak şekilde boyanır

Detay

Protezin Bakımı

PROTEZ GÖZÜN TAKILIP ÇIKARTILMASI

Protez göz istenildiği zaman çok rahat bir şekilde takılıp çıkartılabilinir. Protezi göz yuvasında tutan hastanın alt ve üst göz kapaklarıdır. Protezinizi sadece ayda bir temizlik için gözünüzden çıkarınız.

Protezi çıkaracağınız zaman ellerinizin temiz olmasına özen gösteriniz. Aksi taktirde göz yuvanızda iritasyona neden olabilirsiniz

Detay

Hasta Yorumları

** Öküler ailesine binlerce kez teşekkür ederim.sayelerinde hayata yeniden bağlandım 2007 yulında ameliyat oldum 2008 yılında protezim yapıldı Allah’a şükürler olsunki çok rahatladım çok mutluyum şimdi yeniden 10 yıl sonra yeniden protezim yapıldı allah razı olsun Ali fahri bey ve ailesinden İyiki varsınız. Allah sizinle olsun.

** Oküler protez ile internette tanıştım iyiki bu sayfa karşıma çıktı.Başta evisserasyon ameliyatımı yapan eskişehir deki sayın profesör doktor hüseyin gürsoy hocama çok teşekkürler çok başarılı bir ameliyatın ardından protezini yaptırdım oküler ailesine başta murat beye verdiği ikna edici bilgiler sayesinde çok emeği geçen fahri beylere minnettarlığımı sunmak isterim emeğinize ve o güzel yüreğinize sağlık çok teşekkürler

Detay

Bize Ulaşın
Adres

Oküler Protez Göz

Millet cd. Şükür Apt. No: 155 Kat:2 Daire: 6
Şehremini / İstanbul
TURKEY
Telefon: +90 212 632 83 70

Email: info@protezgoz.com

İletişim Formu